Apartamenty Achtel

Apartamenty Achtel to kompleks trzypiętrowych budynków wielorodzinnych. Założenie zapowiada, iż osiedle będzie gęsto otoczone zielenią, co ma tworzyć duże przestrzenie spacerowe. Pierwszy etap inwestycji zapowiada budowę dwóch budynków - A i B. Przewidywana jest jednak rozbudowa kompleksu.

Trzema podstawowymi budulcami form architektonicznych będą kamień, drewno i biała ściana. Jak zapewniają autorzy projektu, osiągnięty efekt będzie łagodnie wpisywać się w charakter miejsca, w którym zostanie wybudowane osiedle.

Jak informuje inwestor, ponad 60% mieszkań będzie posiadało powierzchnię powyżej 70 mkw. Mieszkania znajdujące się na najwyższych piętrach będą posiadały kominki. Ponadto w budynkach będą znajdować się garaże podziemne, a każda klatka będzie wyposażona w windę.

Ponad 30% terenu na którym będzie znajdować się osiedle ma być zagospodarowane przez drzewa i krzewy z placami zabaw spełniającymi normy europejskie. Ponadto teren ma być ogrodzony, monitorowany i strzeżony. Według inwestora zaletą będzie to iż kompleks znajdować się będzie z dala od ruchliwych, głośnych ulic, a zarazem kilkaset metrów do marketu spożywczego, szkoły, przedszkola, żłobka, kościoła, poczty, parku, hali sportowej, siłowni i basenu.

Apartamenty mają cechować tarasy widokowo-ogrodowe na dachach budynków.