Apartamenty Modrzewiowa

Apartamenty Modrzewiowa
fot. pribo.pl

"Apartamenty Modrzewiowa" to osiedle wybudowane przez firmę PRiBo w latach 2008-2009 w północnej części śródmieścia Suwałk pomiędzy ulicami Jana Pawła II i Modrzewiową w sąsiedztwie budowanych ówcześnie aquaparku i sali koncertowej.

Kompleks tworzą trzypiętrowe budynki z podziemnymi garażami, wyposażone w windy oraz zróżnicowany rozkład apartamentów z wysokim standardem wykończenia.

Obiekty odznaczają się elegancką, prostą w formie architekturą. Apartamenty charakteryzują się dużymi, zapewniającymi optymalne nasłonecznienie, oknami, balkonami i tarasami. Powierzchnia użytkowa 122 apartamentów oraz 5 lokali usługowych to 8 080 metrów kwadratowych.

Cały teren osiedla jest ogrodzony i monitorowany co zapewnia jego mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo. Starannie zagospodarowane patio jest miejscem wypoczynku dla dorosłych i dzieci.

Według inwestora jedną z zalet osiedla jest lokalizacja - bliskość centrum miasta ułatwia dokonanie zakupów i przyśpiesza dojazd do pracy oraz zapewnia miłe spędzanie wolnego czasu.