Osiedle "Franciszkańska I"

Osiedle w 2013 roku

Inwestycja ta to kompleks czterech budynków wielorodzinnych na osiedlu przy ul. Franciszkańskiej wybudowanych w latach 2011-2015. Osiedle składa się z dwóch bliźniaczych budynków 4-klatkowych i dwóch bliźniaczych budynków 5-klatkowych. W centrum osiedla znajduje się ciąg miejsc parkingowych i plac zabaw dla dzieci. Na osiedlu mogło zamieszkać w sumie 239 rodzin.

Pierwsze wizualizacje inwestycji

Budowa pierwszego budynku mieszkalnego rozpoczęła się w II kwartale 2011r. Budynek „A” jest to budynek IV kondygnacyjny z 20-stoma garażami w piwnicy, jednym lokalem użytkowym na parterze. Budynek składa się z 4 klatek schodowych, na których znajduje się 55 mieszkań.Wizualizacje realizowanego osiedla

Budowa drugiego budynku mieszkalnego rozpoczęła się w IV kwartale 2011r. Budynek "B" podobnie jak poprzedni budynek również składa się z 4 klatek schodowych i 56 mieszkań.

Do budowy trzeciego budynku przystąpiono w 2013 roku. Jest to obiekt IV kondygnacyjny składający się z 5 klatek schodowych i 64 mieszkań. Budowa czwartego budynku, zamykającego osiedle, rozpoczęła się w 2014 roku. Budynek "D" jest bliźniaczo podobny do budynku "C". Jest to również budynek IV kondygnacyjny, 5-cio klatkowy z garażami w piwnicy.