Rezydencja WileńskaWizualizacje inwestycji

Rezydencja Wileńska to nowy budynek o charakterze mieszkaniowo - usługowym zlokalizowany przy ul. Wileńskiej na osiedlu Kamena. Budowę rozpoczęto w drugiej połowie 2014 roku.

W pięciokondygnacyjnym jednoklatkowym obiekcie znajdą się 22 mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców dostępna będzie winda. Na parterze budynku znajdzie się pięć lokali handlowych. Budynek został zaprojektowany zgodnie z nowymi trendami w architekturze. Obiekt posiada dużą ilość przeszkleń. Zastosowano wysokiej jakości materiały: kamień naturalny, szkło i stal. Ponadto budynek zachowuje klasyczny i ponadczasowy styl, co ma dodawać mu elegancji.

Rezydencja Wileńska jest zlokalizowana przy istniejącym już osiedlu z rozwiniętą infrastrukturą. Zatem w sąsiedztwie znajdują się już sklepy spożywcze, kwiaciarnia, apteka, biblioteka, kościół, boisko oraz plac zabaw. Deweloper podkreśla lokalizację inwestycji jako jedną z zalet, bowiem wyróżniać ma ją bliskość natury leśnej i infrastruktury handlowo – usługowej a zarazem bliskość do centrum Suwałk.