Termomodernizacja Zespołu Szkół nr 10

Od lat planowana jest termomodernizacja budynków Zespołu Szkół nr 10 przy ul. Antoniewicza. Realizacja inwestycji planowana jest w 2016 roku.

W grudniu 2015 roku zapadła decyzja, że zrealizowana zostanie zaproponowana przez nas nowa kolorystyka szkoły, a nie ta z dokumentacji technicznej, którą dysponował już Urząd Miejski.

Nasz projekt nowej kolorystyki jest owocem wspólnej pracy z FraQ-iem, użytkownikiem ogólnopolskiego Forum Polskich Wieżowców SkyscraperCity. Nasza inicjatywa i propozycja nowej kolorystyki wynikła z troski o estetykę przestrzeni publicznej. To nasz wspólny sukces, bowiem czytelnicy naszego portalu licznie popierali naszą propozycję. Dzięki takiej inicjatywie wspólnie z Wami polepszamy wygląd naszego miasta.

Zaprezentowany przez nas w Urzędzie Miasta projekt kolorystyki Zespołu Szkół nr 10 został poddany głosowaniu w grudniu 2015 roku społeczności szkolnej: w tym dyrekcji, nauczycielom, rodzicom i uczniom. Swoją opinię wyraziło 465 osób. 251 głosów oddano na naszą koncepcję zamienną, a 207 na projekt elewacji z dokumentacji technicznej, którą dysponował już Urząd Miejski w Suwałkach.

Projekt termomodernizacji Zespołu Szkół nr 10 znalazł się w załączniku inwestycyjnym do Budżetu Miejskiego na rok 2016.

Suwalskie Inwestycje
Suwalskie Inwestycje
Suwalskie Inwestycje
Suwalskie Inwestycje
Suwalskie Inwestycje
Suwalskie Inwestycje
Suwalskie Inwestycje
Suwalskie Inwestycje