Fotorelacja "Suwałki – inwestycje wysokich lotów" cz.6: Sala koncertowo-teatralna

W ostatniej odsłonie cyklu fotorelacji przedstawiamy inwestycję, która wciąż jest realizowana. Budowa sali koncertowo-teatralnej rozpoczęła się we wrześniu 2010 roku. Jej realizacja pochłonie ponad 40 mln złotych, połowa środków pochodzi z funduszy unijnych. Otwarcie obiektu powstającego przy ul. Jana Pawła II zaplanowano na jesień 2012 roku.

Wykonawca rozpoczął pierwsze prace ziemne tuż po podpisaniu kontraktu w październiku 2010 roku. Możemy to zobaczyć na pierwszym zdjęciu.

Druga fotografia została wykonana w marcu 2011 roku. Widzimy na niej ukończoną budowę kondygnacji podziemnej. Następne zdjęcie prezentuje stan zaawansowania budowy w maju. Możemy zauważyć, że wykonywany był strop na poziomie drugiej kondygnacji naziemnej.

Dwa kolejne zdjęcia zostały wykonane w lipcu. Prezentują one w całości rewitalizowany teren, na którym powstaje sala koncertowo-teatralna a wcześniej został wybudowany aquapark. Kilka lat temu znajdował się tam miejski bazar.

Następne zdjęcie zostało wykonane w październiku. Widzimy na nim, iż obiekt zbliża się do osiągnięcia ostatecznej wysokości. Ostatnie zdjęcie zostało wykonane w tym miesiącu.

Suwalskie Inwestycje
Suwalskie Inwestycje
Suwalskie Inwestycje
Suwalskie Inwestycje
Suwalskie Inwestycje
Suwalskie Inwestycje
Suwalskie Inwestycje